Reference

Příprava nemovitosti pro realitního makléře RE/MAX

Provedli jsme vyklizení nemovitosti, rekonstrukci okenic, dveří a opravu střechy. Součástí bylo také odvodnění pozemku a výstavba nových schodů.

Výstavba plotu včetně branek a bran, Dobrá

Zákazník měl požadavek na výstavbu z jeho vlastního materiálu. Neděláme to rádi, protože materiál neznáme. Tento případ byl velký oříšek pro nepřesnost materiálu. Na místě jsme prováděli mnoho oprav dílců i samotných pohonů bran.

Instalace branky do stávajícího oplocení, areál MŠ v Bartovicích

Na přání paní ředitelky jsme nainstalovali novou branku do stávajícího oplocení.

Stavba betonového oplocení bez brány, Ostrava

Místo vedle nejbarevnější školky v Ostravě možná znáte. Zákazníka namíchla cenová nabídka konkurence a hledal alternativu. Zde platí heslo: ráno vstaneš za starým a večer usínáš za novým plotem. Trochu oříšek byly inženýrské sítě vedoucí v trase plotu.

Stavba terasy, pergoly a chodníku, Karviná

Opakovaná práce pro spokojenou zákaznici, tentokrát u jejího zahradního domu v Karviné, kde si přála mít terasu, pergolu a chodník ze zámkové dlažby. Dodatečně zastřešeno pevnou krytinou.

Instalace modulu Geberit + obklad WC

Zákazníci vypadla objednaná firma a nechala ji po demolici původního WC ve štychu. To my neděláme a zajistili jsme obratem nápravu.

2. etapa, betonový plot, 41m, Palkovice

Realizace 2. části betonového oplocení o výšce 2m a délce 41m v Palkovicích. Spokojený zákazník je pro nás nejdůležitější a ten , který se vrací je důkazem naší kvalitní práce.

Výstavba oplocení, 78m, Ostrava – Vítkovice

Zákazník s bydlištěm na exponovaném místě u ČEZ Areny s požadavkem na bezpečné oplocení pozemku a zároveň odhlučnění. Součástí Vjezdová brána a branka pozink.

Betonový plot, 51m, Palkovice

Realizace betonového oplocení o výšce 2m a délce 51m v Palkovicích. V průběhu dvou dnů postaveno.

Rekonstrukce koupelny, Tyršova, Ostrava

Součástí rekonstrukce, byla výměna rozvodů vody a odpadů, změna umístění otopného tělesa, úpravy elektroinstalace, obklady a instalace zařizovacích předmětů.

Oplocení a uzavření staveniště ve Svinově

Cílem bylo postavit oplocení na parcele s rozestavěným domem do jehož skeletu si chodili realizovat místní výrostci. První část část oplocení je finální s podhrabovou deskou,  druhá část je dočasná s vjezdovou bránou pro těžkou techniku a odnímatelnou částí plotu pro plynulý pohyb stavebníků. Vstup do skeletu je zabezpečen svařovanou demontovatelnou sítí.

Betonový plot v Markvartovicích

Tento plot o výšce 150cm si objednatel nechal postavit z důvodu napadení jeho díte psem souseda. Výstavbě proběhla na klíč, bez demontáže stávajícího oplocení. v průběhu jednoho dne tak, aby nebylo narušeno soukromí majitele ve volné části dne.

Servis brány pro firmu NEJAUtodíly.cz v Ostravě

Majitel brány telefonoval a požádal nás o servis brány, která neustále vyhazovala pojistky. Týž den měl opraveno a brána opět spolehlivě slouží.

Betonový plot v Šenově

Majitel si přál nebýt vidět při posezení v pergole na zahradě s rodinou a přáteli z frekventované ulice. K tomu mu nyní pomáhá plot o výšce 2 metrů, s oboustranným dekorováním v pískovcové barvě.

Servis posuvné brány v Ostravě

Brána se neúplně otevírala, špatně reagovala na ovládací prvek. Technik provedl analýzu a následně bránu opravil ke spokojenosti zákazníka.